RPG Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Роул Плей Форум, базиран върху сериала Дневниците на вампира!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли във форумът - игра за "Дневниците на вампира". Той е първият създаден форум за Роул Плей игра, базиран върху хитовият сериал "Дневниците на вампира" и създаден по авторско право, без копиране на идеи, единствено и само авторско, от самия мен (Кристофър Колинс). Да, дойде редът и да ви се представя, за да разберете кой ще ви води играта, все пак: Казвам се Кристофър Колинс (Радо) и съм върколак. Ще следя вашите дуели и РП-та и ще оценявам някои от тях, като получавате и точки, естествено. Тъй като е трудно да се справя сам със всички Роул Плей поста, имам и няколко помощник - администратори: Евън Лебърн (Сис);върколак - Брейди Джоунс (Мапси /Мапи/);върколак - Катрин Сицилиани (Бубето);вампир - Валерия Волчек (Вал);човек. Искрено се надявам да не ни оставяте празни, а винаги да сме пълни, защото наистина се нуждаем от потребители, за да започнем реална игра! Smile

 

 Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира!

Go down 
+2
Алис Дайен
Лена Вивалд
6 posters
АвторСъобщение
Лена Вивалд
Модератор - Вещица
Модератор - Вещица



Брой мнения : 9
Reputation : 0
Регистриран на : 18.07.2010

Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! Empty
ПисанеЗаглавие: Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира!   Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! EmptyНед Юли 18, 2010 5:36 am

Кои филми са пълна боза и не си струват?
Върнете се в началото Go down
Алис Дайен
Свят 1 - Вампир
Свят 1 - Вампир
Алис Дайен


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Регистриран на : 20.07.2010

Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира!   Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! EmptyВто Юли 20, 2010 2:57 pm

Перла! За мен това е пълна боза....
Върнете се в началото Go down
Брейди Джоунс
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Брейди Джоунс


Брой мнения : 24
Reputation : 0
Регистриран на : 16.07.2010
Години : 30

Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира!   Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! EmptyВто Юли 20, 2010 7:09 pm

Алис Дайен написа:
Перла! За мен това е пълна боза....


Всички турски сериали са боза. Сега чакаме руские сериали да ни освободят.. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Кристофър Колинс
Главен Администратор - върколак
Главен Администратор - върколак
Кристофър Колинс


Брой мнения : 26
Reputation : 1
Регистриран на : 16.07.2010
Години : 29

Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира!   Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! EmptyВто Юли 20, 2010 7:51 pm

Очаквайте скоро КИТАЙСКИ сапунки. Все пак... те са голяма империя и скоро ще ни управляват. Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://vampirediariesrpg.forummotion.com
Алис Дайен
Свят 1 - Вампир
Свят 1 - Вампир
Алис Дайен


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Регистриран на : 20.07.2010

Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира!   Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! EmptyВто Юли 20, 2010 8:28 pm

То също така има и няколко български бози, както и мексикански!
Върнете се в началото Go down
Кристофър Колинс
Главен Администратор - върколак
Главен Администратор - върколак
Кристофър Колинс


Брой мнения : 26
Reputation : 1
Регистриран на : 16.07.2010
Години : 29

Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира!   Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! EmptyВто Юли 20, 2010 8:43 pm

"Стъклен дом" - невероятно скапан сериал. Играта на актьорите е под всякаква критика. Супер глупав сериал - не останах доволен. Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! Icon_eek
Върнете се в началото Go down
https://vampirediariesrpg.forummotion.com
Мелани Стивънсън
Свят 1 - Вещица
Свят 1 - Вещица
Мелани Стивънсън


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Регистриран на : 20.10.2010

Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира!   Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! EmptyСря Окт 20, 2010 5:49 am

Ами например Забранена любов е страшно слаб сериал и актьорската игра е изкюличително слаба.Сякаш някой аматьор играе,а не профисионален актьор.Гледала съм стотици безмислени американски филми тип Американски пай и всякакви подобни глупости.
Върнете се в началото Go down
Альона Александров
Свят 1 - Върколак
Свят 1 - Върколак
Альона Александров


Брой мнения : 17
Reputation : 0
Регистриран на : 18.10.2010

Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира!   Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! EmptyПон Окт 25, 2010 9:14 pm

Ох, тук филми ли коментираме или сериали?
Забранена любов наистина е ужас, но пък който не гледа всеки понеделник "Стъклен дом" не може да коментира актьорската игра на екипа. Според мен с всеки епизод те стават все по-добри. А пък и от двадесет години не е имало филм, каква да се очаква да е актьорската игра? В България нямаме актьори тип Джони Деп или Дакота Фанинг, много ясно, и да сме имали то те са избягали вече (Примери: Нина Добрев; Станислав Яневски). Двама изключително талантливи, млади актьори, които не видяха бъдеще в българското кино и потърсиха помощ в далечна чужбина.
И защо? Защото ние НЕ заставаме зад гърба на такива таланти, а гледаме да ги оплюваме още и още с мисълта, че това е една поредна "сапунка" и със сигурност е някакъв боклук без дори да го гледаме. Ако можете да намерите по-добър или вие сам ще го изиграете по-добре, разгласете си таланта пък нека ви видим.
Аз мога да говоря още и още, но ще си дам с триста зора спирка въпреки войнственото си настроение. Понеже знам, че всеки си има мнение и моето няма нищо да промени, но все пак както вие, така и аз реших да изкажа позиция.


Скапани филми - цялата поредица Туайлайт или пък има едни филми с един и същ плосък край. Имам предвид по едно време се появиха едни комедии, които уж имаха различни сюжети, ама в края свършват по еднакъв начин. Например Мийн гърлс или подобни на тях, които са просто копия едни на други. Преди ги харесвах, но след поредния такъв направо ги изтрих всички. Също Дневниците на една принцеса или пък двата варианта на една съвременна Пепеляшка. Нямат успех.
Върнете се в началото Go down
Мелани Стивънсън
Свят 1 - Вещица
Свят 1 - Вещица
Мелани Стивънсън


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Регистриран на : 20.10.2010

Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира!   Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! EmptyСъб Окт 30, 2010 4:44 am

Виж извинявай.Само изказах мнение.Забранена любов актьорската игра ако не ти прави впечетление е на много ниско ниво.Стъклен дом следя с огромен интерес и актьорската игра е на много високо ниво и става все по-добро с всеки епизод.Сюжета е наистина интерессен оригинален и си пасва с действителноста.Не е типичната сапунка и затова може би някой хора които си падат по сериали тип латино не го одобряват ,защто героите тук са коренно различни отколкото сапунките и сюжета е различен.В стъклен дом не може да се каже категорично еди кой си е отричателен герои,защото постепенон героите си променят някой към положителна други към отрицаттелна посока.Актьорите в Стъклен дом са наистинта много талантливи и здоказали се е имам предвид за по старото поколение които участват в там.Младите актьори също са страхотни актьори само им трябва повече опит.Относно Здрач донякъде съм съгласна с теб.Поредизата ми харесва малко повече отколкото филмите.Робърт е невороятен актьор гледала съм други филми с негово участие и наистина си има талант,но някакси Кристен не играе много добре и това няккси се отразява и на неговота игра макар че виждам напредък в актьорската игра и като цяло в фирмите.Според мен Затъмнение е най-добрия филм от досегашните.Американски пай е един много тъп и ужасно плоска комедия.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира!   Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бози 'сякви ги има, обаче т'ва вече няма мира!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Vampire Diaries :: Общи приказки :: Общи приказки :: Филми, кино и сериали-
Идете на: