RPG Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Роул Плей Форум, базиран върху сериала Дневниците на вампира!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли във форумът - игра за "Дневниците на вампира". Той е първият създаден форум за Роул Плей игра, базиран върху хитовият сериал "Дневниците на вампира" и създаден по авторско право, без копиране на идеи, единствено и само авторско, от самия мен (Кристофър Колинс). Да, дойде редът и да ви се представя, за да разберете кой ще ви води играта, все пак: Казвам се Кристофър Колинс (Радо) и съм върколак. Ще следя вашите дуели и РП-та и ще оценявам някои от тях, като получавате и точки, естествено. Тъй като е трудно да се справя сам със всички Роул Плей поста, имам и няколко помощник - администратори: Евън Лебърн (Сис);върколак - Брейди Джоунс (Мапси /Мапи/);върколак - Катрин Сицилиани (Бубето);вампир - Валерия Волчек (Вал);човек. Искрено се надявам да не ни оставяте празни, а винаги да сме пълни, защото наистина се нуждаем от потребители, за да започнем реална игра! Smile

 

 Откъде произлиза името на героя ви?

Go down 
+5
Евън Лебърн
Брейди Джоунс
Тори Ториейро
Алис Дайен
Лена Вивалд
9 posters
АвторСъобщение
Лена Вивалд
Модератор - Вещица
Модератор - Вещица



Брой мнения : 9
Reputation : 0
Регистриран на : 18.07.2010

Откъде произлиза името на героя ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Откъде произлиза името на героя ви?   Откъде произлиза името на героя ви? EmptyНед Юли 18, 2010 5:47 am

Споделяйте!
Върнете се в началото Go down
Алис Дайен
Свят 1 - Вампир
Свят 1 - Вампир
Алис Дайен


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Регистриран на : 20.07.2010

Откъде произлиза името на героя ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откъде произлиза името на героя ви?   Откъде произлиза името на героя ви? EmptyВто Юли 20, 2010 2:59 pm

Аз отдавна ползвам името Алисън, като винаги използвам прякора като се регвам някъде (Алис). Обаче в случея ми дойде като идея фамилията Дайен. Търсих някакви имена, дето да си паснат с фамилията, ама всичко беше пълен кошмар, затова пак се върнах на Алис. И така стана Алис Дайен.
Върнете се в началото Go down
Тори Ториейро
Свят 1 - Вампир
Свят 1 - Вампир
Тори Ториейро


Брой мнения : 6
Reputation : 0
Регистриран на : 18.07.2010

Откъде произлиза името на героя ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откъде произлиза името на героя ви?   Откъде произлиза името на героя ви? EmptyВто Юли 20, 2010 4:01 pm

Ми на мен ми казват Тори. То произлиза от Торинтинчева - хрумка на баща ми. Ториейро пък е ... просто си стана така, а и двете си пасват.
Върнете се в началото Go down
Брейди Джоунс
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Брейди Джоунс


Брой мнения : 24
Reputation : 0
Регистриран на : 16.07.2010
Години : 30

Откъде произлиза името на героя ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откъде произлиза името на героя ви?   Откъде произлиза името на героя ви? EmptyВто Юли 20, 2010 7:13 pm

Брейди винаги ми е харесвало като име, а фамилията е на един певец от Mcfly (Danny Jones). Имената някак си си паснаха и ей го на. sunny
Върнете се в началото Go down
Евън Лебърн
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Евън Лебърн


Брой мнения : 62
Reputation : 1
Регистриран на : 19.07.2010
Години : 30

Откъде произлиза името на героя ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откъде произлиза името на героя ви?   Откъде произлиза името на героя ви? EmptyНед Юли 25, 2010 5:40 am

От доста време насам харесвам името Евън за момче.Всичко започна с една от любимите ми ролеви игри, където трябваше да участвам с хора от двата пола,така се роди образа на Евън, който някак си върви с името, не знам.Така че след като прехвърлих няколко имена, отново се спрях на това, пък и мисля, че му отива.А фамилията...за нея ми бе по-трудно, понеже като че ли нищо не подхожда на името Евън, поне не и нещо нетрадиционно...За това избрах фамилията от вампирското име на приятеля ми.
Върнете се в началото Go down
http://www.happypurpleghost.deviantart.com
Елена Сомърхолдър
Свят 1 - Вампир
Свят 1 - Вампир
Елена Сомърхолдър


Брой мнения : 10
Reputation : 0
Регистриран на : 18.10.2010
Години : 28

Откъде произлиза името на героя ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откъде произлиза името на героя ви?   Откъде произлиза името на героя ви? EmptyВто Окт 19, 2010 3:38 pm

Сигурно всички знаете от къде идва моето Very Happy Елена - главен герой в "The Vampire Diaries" и Сомърхолдър- от Иън Сомърхолдър sunny


Последната промяна е направена от Елена Сомърхолдър на Вто Ное 09, 2010 3:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Альона Александров
Свят 1 - Върколак
Свят 1 - Върколак
Альона Александров


Брой мнения : 17
Reputation : 0
Регистриран на : 18.10.2010

Откъде произлиза името на героя ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откъде произлиза името на героя ви?   Откъде произлиза името на героя ви? EmptyПон Окт 25, 2010 8:58 pm

Альона Александров.
Просто.. нещо, което ми хареса от първия път. Виновника е интернета; търсех руски име, защото отдавна си бях наумила да имам героиня, която е рускиня по народност, но пък все не ми падаше удобен момент. Много им харесвам имената и въобще езика, макар че почти не се старая да го уча. Уотевър.
Намерих един сайт, където бях имена от а до я и целите руски със значенията им и нямаше смисъл да ровя по-надолу. Александров си го измислих сама, а Альона бе първото име, което ми се наби на очи, след което избрах и Аннушка (то не ми харесва толкова, но някак си пасваше).
Върнете се в началото Go down
Мелани Стивънсън
Свят 1 - Вещица
Свят 1 - Вещица
Мелани Стивънсън


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Регистриран на : 20.10.2010

Откъде произлиза името на героя ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откъде произлиза името на героя ви?   Откъде произлиза името на героя ви? EmptyСъб Окт 30, 2010 4:36 am

Ами първото ми име Мелани ми хрумна изневиделица няма никакъв заложен смисъл в нея.Първоначално мислех да се казва Милинда така се казва главната героиня от любимия ми сериал,но мислех че звучи доста банално и скучно и го смених на Мелани.А фамилията е такава,защото по принцип в почти всички форуми фамилиите на героините ми са такива.
Върнете се в началото Go down
dog8

dog8


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Регистриран на : 06.11.2010
Местожителство : Русе

Откъде произлиза името на героя ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откъде произлиза името на героя ви?   Откъде произлиза името на героя ви? EmptyПон Ное 08, 2010 3:39 am

ми dog8 защтото се държа като куче и любимото ми число е 8 lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Откъде произлиза името на героя ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откъде произлиза името на героя ви?   Откъде произлиза името на героя ви? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Откъде произлиза името на героя ви?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Vampire Diaries :: Общи приказки :: Общи приказки :: Ние, потребителите!-
Идете на: