RPG Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Роул Плей Форум, базиран върху сериала Дневниците на вампира!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли във форумът - игра за "Дневниците на вампира". Той е първият създаден форум за Роул Плей игра, базиран върху хитовият сериал "Дневниците на вампира" и създаден по авторско право, без копиране на идеи, единствено и само авторско, от самия мен (Кристофър Колинс). Да, дойде редът и да ви се представя, за да разберете кой ще ви води играта, все пак: Казвам се Кристофър Колинс (Радо) и съм върколак. Ще следя вашите дуели и РП-та и ще оценявам някои от тях, като получавате и точки, естествено. Тъй като е трудно да се справя сам със всички Роул Плей поста, имам и няколко помощник - администратори: Евън Лебърн (Сис);върколак - Брейди Джоунс (Мапси /Мапи/);върколак - Катрин Сицилиани (Бубето);вампир - Валерия Волчек (Вал);човек. Искрено се надявам да не ни оставяте празни, а винаги да сме пълни, защото наистина се нуждаем от потребители, за да започнем реална игра! Smile

 

 Записване

Go down 
+12
Мелани Стивънсън
Блеър Уолдорф
Елена Сомърхолдър
Пасифлора Витифолиа
Джак Браун
Мелъди Суон
Кристофър Колинс
Алис Дайен
Евън Лебърн
Тори Ториейро
Миа Хоуп
Брейди Джоунс
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Брейди Джоунс
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Брейди Джоунс


Брой мнения : 24
Reputation : 0
Регистриран на : 16.07.2010
Години : 30

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Записване   Записване - Page 2 EmptyПет Юли 16, 2010 9:24 pm

First topic message reminder :

В тази тема всеки трябва да си направи герой! Описанието на героят Ви трябва да се състои от шест основни (задължителни) елемента:
1. Име на героя - пълното име на героя ви.
2. Герооят ми ще бъде - избирате какво същество ще е героят ви, като възможностите са: човек, вещица, вампир и варколак.
3. Години - на колко години е героят ви и ако не е човек съответно на колко вампирски/вечерски/варколашки години е.
4. Външен вид - описвате подробно външния вид на героя, като може да добавите и снимка. За предпочитане е снимките да не са на известни личности.
5. Характер - описвате характера на героя си и неговите качества (подробно)
6. Кратка история - описвате кратката история на вашия герой и как е стигнал до Фелс Чърч

Снимки на актьори от "Дневниците на вампира" са забранени!


Последната промяна е направена от Брейди Джоунс на Съб Юли 17, 2010 8:08 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Евън Лебърн
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Евън Лебърн


Брой мнения : 62
Reputation : 1
Регистриран на : 19.07.2010
Години : 30

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 3:40 am

Катрин, нямаш право да притежаваш предмети като медальон, който да те предпазва от слънцето. Също така нямаш право да използваш снимка на Нина. Когато смениш снимката и премахнеш частта с медальона ми пиши ЛС,за да те одобря.
Върнете се в началото Go down
http://www.happypurpleghost.deviantart.com
Альона Александров
Свят 1 - Върколак
Свят 1 - Върколак
Альона Александров


Брой мнения : 17
Reputation : 0
Регистриран на : 18.10.2010

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 EmptyСъб Окт 23, 2010 10:47 pm

Альона (Алёна): Вариант правописа на руски Елена , вероятно означава "светило." Това е едно популярно руско име, което често се използва в приказките.
Annushka (Аннушка): малко под формата на руски Аня , което означава "за"; “благодат”.

Альона Аннушка Александров
Записване - Page 2 1ftllc

Тридесет години си бяха доста живот, особено ако си беше цял ужас. Двадесет и седем години, всяка болезнена секунда прекарана в съзнание, всеки полъх на вятъра те покосява с хиляди и хиляди остри колове, сякаш си.. парче месо! Аз всъщност наистина съм парче месо. Парче, което е само и единствено вредно за невинните хора. Мразя се. Защо? Ще разбереш.
Родена съм в Москва. Рекордно мразовития 31 декември/1 януари. Все още се водят спорове кога съм родена, защото първият ми плач е бил в 23:59:59. Разбира се това бяха едни тъй странни и загадъчни подробности, които нито мен, нито вас трябва да касаят. Та, тези ниски температури явно предсказваха за нещо ужасно. Ужасното на практика съм аз. Един боклук, който убива хора, разкъсва плътта им с острите си върколашки зъби. Боклук, който може да убие и най-добрият си приятел, стига да има пълнолуние.
Та така. Кръстиха ме Альона. Това означава “светило”. Не че аз съм такова.. но идеята на нашите е била да имам тази светлина до края на живота си. (Отново една малка подробност; когато са ме раждали е нямало ток. Страховита подробност.) Е, да, ама напук на това аз съм тъмна и зла жена.. мома.
Харесвам името си, допада ми. Звучи ми някак по-гадно отколкото означава. Второто ми име е на моята майка Аннушка, която е с мен от началото до края на мъките ми (краят не се вижда). Името означава “за благодат”. Както се забелязва съм събрала цялата светлина в етикета си. Което съвсем не ме прави добра.
Ще ви разкажа и за мен. За моята сила и слабост. Ще разберете Всичко.

Аз съм върколак. Всъщност, женски, но това не ме прави по-невинна от останалите. Не съм срещала друга като мен, явно само аз съм с това проклятие, само аз- жената. Единствената.
Заради това ме изоставиха цялото ми семейство и роднини. Когато разбраха, че нещо не е наред с мен при всяко пълнолуние се усъмниха и макар че не вярваха в приказки се поразровиха и ме разкриха. Всъщност нека започна от начало.

Имах чудно детство. Бяхме съвсем нормално семейство, което имаше различни битови проблеми, леки скарвания, но нищо повече. Баща ми Саша и майка ми Аннушка ме отгледаха, радвайки се каква хубавица съм била. Като малка характера ми е бил съвсем различен – мило и скромно момиче, което редовно е получавало отлични бележки в училище и всички ме помнеха като Пипи дългото-чорапче – с две плитки и няколко лунички по лицето.
На татко му предложиха много по-добра работа в Америка.. и така, със сълзи на лицето аз напуснах родината си, когато бях на тринадесет. Обаче знаех, че ще свикна. Едно от добрите ми черти беше, че въпреки мнението ми аз се лепвах като магнит и успявах да се задържа на хоризонта.
Преместихме се в Хюстън, щата Тексас. Градът беше голям, невъзможно за мен да го прекося пеша; ако не ме закарат на училище просто нямаше друг начин.
Всяка сутрин пътувах с татко, срамувайки се да се появя пред новите си съученици, които ми се подиграваха на акцента. Мразех ги, мразех и тази промяна, все още не знаех достатъчно английски..
След две години обаче можех дори да псувам. И го правех често, изразявайки се по-точно и от американците там.
За ужас на родителите ми ставах все по-ужасна. Те вече започваха да съжаляват, че сме се преместили, наблюдавайки промяната у мен. Аз също забелязвах, но това ми харесваше.
Бях типичен американски тийнейджър. От петнадесет годишна вече не понасях остаряващите си родители и с искрена злоба исках да потънат вдън земя и да ме оставят да си водя жалкия си живот. Тогава бях звездата в училище, много момчета и така нататък, все неща които не са от значение. Познатите ми плитки бяха заменени от изкуствено меки и дълги коси, които по всякакъв начин измъчвах – с преси и лакове, кремове и гелове. Типична кукла.
Проблема ми беше в това, че живеех прекалено спокоен живот, а това с времето все повече не понасях. Исках нещо различно, исках проблеми, получавах всичко което поисках..
С дни не се прибирах вкъщи. Родителите ми редовно звъняха на полицията, но в края се отказаха и аз бях един вид свободна. Свободна да правя каквото искам. Колко ли глупава съм била, че съм постъпила така? Мечтата ми бе да отида във Холивуд, понеже умеех до съвършенство да лъжа и играя роли.
Но всичко рухна.
Помня дори датата.. 27 март. Тогава отпразнувах рождения си ден, ставайки на двадесет и три. Празненството се намираше в една много забутана гора точно в полунощ. Бе пълнолуние..
Цялото парти се обърка. Бях доста пияна без да се осъзная всички се бяха разбягали, а аз продължавах сам-самичка да се хиля на шегата, която Джъстин току-що бе пуснал преди да изчезне.
Не осъзнавах, че до мен има вълк.
Следващото което помня е, че изкрещях и усещането как зъбите му се забиват в плътта ми, а оттогава просто се събудих.

Характер: След този случай, който коренно промени живота ми станах сдържана, тиха, но и особено коварна. Рязко сменям настроенията си, мразя някой да задава много въпроси на които така и така не отговарям. Предпочитам да действам сама и не се поддавам на чуждо мнение, защото от миналото си имам достатъчно причини за да го правя. Когато се събудих след ухапването потърсих веднага майка си, която с отворени обятия ме прие, макар че бях животно. Баща ми ме изпъди заедно с Аннушка, за което много съжалявах.
”Внимавай какво си пожелаваш.”
Вече седем години след всяко сбогуване с майка ми или караница тя ми го напомня. Да, ужасно съжалявам до сега и това ми е слабост. Когато правя грешки се изяждам от различни помисли и ставам параноичка. Но като един вълк в природата ми бе да убивам.. правила съм го десетки пъти и вече не обръщам особено внимание на това. Дори го харесвам.

Външен вид: Големи и красиви букли, които правят косата ми доста красива. Изразителни кафеникави очи, които с времето са се превърнали в тъжни и мътни. Това бях аз. Или поне част от моето описание.
Останалата не бе толкова важна, защото не я харесвах. Плътни, винаги тъмни устни дори и без допълнителни червила. Леко мургава съм, наследство от баща ми, а когато има слънце сякаш всеки негов лъч се попива в кожата ми, правейки я още по-тъмна. Висока към към метър и седемдесет, не знам с точност, не съм се мерила от шестнадесет годишна. Обичам дълги палта, както и високи ботуши.. сякаш прилягат на миналото и темперамента ми.

Още мои снимки:
Like a monster.
With one old cigarette


Последната промяна е направена от Альона Александров на Нед Окт 24, 2010 4:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Евън Лебърн
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Евън Лебърн


Брой мнения : 62
Reputation : 1
Регистриран на : 19.07.2010
Години : 30

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 EmptyНед Окт 24, 2010 2:40 am

Одобрена си! Добре дошла!

Впечатляващо описание на героинята!
Върнете се в началото Go down
http://www.happypurpleghost.deviantart.com
Адриана Грифин
Свят 1 - Вещица
Свят 1 - Вещица
Адриана Грифин


Брой мнения : 9
Reputation : 0
Регистриран на : 21.10.2010

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 EmptyПет Окт 29, 2010 12:09 am

Име на героя: Адриана Грифин

Героят ми ще бъде: Вещица

Години: 17

Външен вид: Ади е един съвсем обикновен тип момиче, което от една страна е добре за нея, тъй като не се набива много на очи (а все пак това е много полезно, особено когато си вещица Very Happy). Момичето има дълга, кажи-речи права кестенява коса. Очите и са тъмнокафеви - почти черни, а кожата и - светла. Ади е средна на ръст, с добре построено тяло. Обича да съчетава в облеклото си различни стилове и цветове. Не обича да си слага много грим - хяресва се такава, каквато е. Въпреки обикновената вънщност на Ади в нея има нещо сияещо... чаровно. Момичето без проблем се вписва във всяка една ситуация, стига да пожелае, при това използвайки почти само външния си вид.

Характер: Трудно е да опишеш с думи всяка една черта от характера на Ади. Като цяло тя има доста отнесен и нехаен вид, сякаш не и пука за нищо. Но това как изглеждаш не е задължително да описва как се държиш и какъв си всъшност. Като цяло Ади е една наистина добра компания, но (винаги има и едно "но") само когато е в добро настроение. Ако нещо я е разтроило, се затваря в себе си и известно време не можеш да намериш дори достъп до нея. Понякога наистина можеш да се замислиш как толкова ловко избягва всички по такъв деликатен начин. Когато пък е ядосана поради една или друга причина, не е много добре да кантактуваш с нея, тъй като е като бобма със закъснител. Уж си водите съвсем обикновен разговор, (само с малката разлика, че тя отговаря малко по-троснато) а изведнъж - бум - на нея и прелива чашата и започва да се държи неузнаваемо - повишава тон, винаги гледа да каже нещо напук, дори да не го мисли, а понякога дори може да обиди някого. След като излее всичко навън може отново да се върне към нормалното си дружелюбно и приветливо настроение, сякаш нищо не се е случило. Едно от хубавите неща, които Ади владее е да изслушва проблемите на хората и да дава добри съвети.

История: За 17-годишно момиче Ади имаше предостатъчно отип. Тя не само знаеше каква е всъшност и какви способности притежава, но и беше започнала да работи върху овладяването им. И трябва да се признае, че го правеше сравнително добре. Ади, като една доста самостоятелна тийнейджърка, отраснала в добро семейство, приема това, че е вещица съвсем насериозно. То е част от нейното ежедневие, част от живота и, пърченце от пъзела на съдбата. Отраснала във вещерско семейство в малко градче, младата магьосница посвещава целия си живот на вещерството и това да го изучи. Семейството и има достатъчен набор от книги и учебници с най-различни отвари, заклинания и мощни магии, от които Ади черпи цялата необходима информация.

Градчето, в което са живели семейство Грифин първоначално, явно не е било достатъчно тихо и спокойно за да могат вещерите да продължат да живеят там и за в бъдеще. Това ги кара да се преместят на по-осамотено населено място. А най-подходящото селище за тази цел било малко селце на име Фелс Чърч. Причината да се преместят точно там била, че най-могъщите им предци, именно тези, от които е започнал рода Грифин, са били оттам. В селцето винаги е имало нещо необикновено. Когато Ади е била на 12, тя, майка и и баща и купили хубава къща във Фелс Чърч. Момичето веднага обиква селото и всичките му обитатели. Там Грифин спокойно продължават вещерския си живот и успешно до ден днешен пазят тайната си.

Както се предполага Ади не може да изучи всички тайни на вещерската магия сама. Затова майка и винаги е на разположение. Тя може да отговори на почти всеки един въпрос свързан с магията, заклинанията, отварите и дори историята на вещиците. Не бащата на Ади, а именно майка и е потомка на рода Грифин. Тя винаги е казвала на дъщеря си "Скъпа, в теб има затворена сила, която ти трябва да отключиш. Въпрос на време е това да стане и когато се случи, тази твоя мощ ще бъде от голямо значение." Какво точно е има придвид майка и? Това е въпросът, който Ади винаги си е задавала. Но все пак рано или късно всичко ще излезе наяве. А дотогава младата магьосница може само да работи все по-осърдно, да научи все повече неща и да усъвършенства силите си.

Снимка:
Записване - Page 2 2617227I
Върнете се в началото Go down
Евън Лебърн
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Евън Лебърн


Брой мнения : 62
Reputation : 1
Регистриран на : 19.07.2010
Години : 30

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 EmptyПет Окт 29, 2010 1:39 am

Одобрена си, Ади!
Върнете се в началото Go down
http://www.happypurpleghost.deviantart.com
Ана Валериус
Свят 1 - Вампир
Свят 1 - Вампир
Ана Валериус


Брой мнения : 1
Reputation : 0
Регистриран на : 28.10.2010

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 EmptyПон Ное 01, 2010 12:44 am

1. Име на героя - Ана Валериус
2. Герооят ми ще бъде - Вампир.
3. Години - 19 - човешки, 142 - вампирски.
4. Външен вид - Красива, нежна, с тъмно кафява с букли коса, кафяво-зелени очи. Висока 175, слаба. В отлична физическа форма. Има бяла кожа и очарователна усмивка. Също така има й две трапчинки на бузите си. Облечена е винаги стилно и модерно.От далече си личи, че е с аристократична осанка.
5. Характер - Студена и незаинтересована към непознатите. Има маска за пред всеки. Няма приятели, защото смята, че е силна и може да се справи с всичко сама. Ако бъде опозната е страхотна и мила. Може да е много добра. Може да бъде много забавна и говори прекалено много. Обича да крой планове и винаги намира решение на проблемите си. Обича да философства.
6. Кратка история - Родена през 1869 година в Трансилвания, Румъния. Тя е последната от рода Валериус, които се борят срещу граф Дракула. Брат й Велкан е превърнат във върколак и бива убит от Ван Хелсинг. Преди да умре граф Дракула успява да превърне Ана във вампир. Последната му съпруга Маришка лъже Ана, че е дъщеря на Дракула и така тя заживява с мисълта, че е негова наследница. През останалите години обикаля света и пристига в Фелс Чърч

Записване - Page 2 Cheryl+Cole+Cheryl+Cole+Wax+Work+Figure+Unveiled+sMl3iKfo5Gvl
http://www3.pictures.zimbio.com/pc/Cheryl+Cole+Simon+Cowell+Leaves+X+Factor+Studios+uK_LddqNEZRl.jpg


Последната промяна е направена от Ана Валериус на Пон Ное 01, 2010 1:27 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Евън Лебърн
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Евън Лебърн


Брой мнения : 62
Reputation : 1
Регистриран на : 19.07.2010
Години : 30

Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 EmptyПон Ное 01, 2010 12:59 am

Ана, добави още информация за външния вид на героинята си, така че поне да влезеш в минимума изисквания - 3 реда и още поне ред в описанието на характера й. Когато си готова ми пиши ЛС, за да те одобря.

Едит: Ана, одобрена си след поправката, която направи.
Върнете се в началото Go down
http://www.happypurpleghost.deviantart.com
Sponsored content





Записване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване   Записване - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Записване
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Войската на Гордън - ЗАПИСВАНЕ!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Vampire Diaries :: Начало :: Начало-
Идете на: