RPG Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Роул Плей Форум, базиран върху сериала Дневниците на вампира!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли във форумът - игра за "Дневниците на вампира". Той е първият създаден форум за Роул Плей игра, базиран върху хитовият сериал "Дневниците на вампира" и създаден по авторско право, без копиране на идеи, единствено и само авторско, от самия мен (Кристофър Колинс). Да, дойде редът и да ви се представя, за да разберете кой ще ви води играта, все пак: Казвам се Кристофър Колинс (Радо) и съм върколак. Ще следя вашите дуели и РП-та и ще оценявам някои от тях, като получавате и точки, естествено. Тъй като е трудно да се справя сам със всички Роул Плей поста, имам и няколко помощник - администратори: Евън Лебърн (Сис);върколак - Брейди Джоунс (Мапси /Мапи/);върколак - Катрин Сицилиани (Бубето);вампир - Валерия Волчек (Вал);човек. Искрено се надявам да не ни оставяте празни, а винаги да сме пълни, защото наистина се нуждаем от потребители, за да започнем реална игра! Smile

 

 Любими филми и сериали

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Алис Дайен
Свят 1 - Вампир
Свят 1 - Вампир
Алис Дайен


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Регистриран на : 20.07.2010

Любими филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Любими филми и сериали   Любими филми и сериали EmptyВто Юли 20, 2010 8:30 pm

Е...казвайте...
Върнете се в началото Go down
Кристофър Колинс
Главен Администратор - върколак
Главен Администратор - върколак
Кристофър Колинс


Брой мнения : 26
Reputation : 1
Регистриран на : 16.07.2010
Години : 29

Любими филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими филми и сериали   Любими филми и сериали EmptyВто Юли 20, 2010 8:41 pm

На подписа ми е картинката на минисериала. Любими филми и сериали Icon_wink Препоръчвам го на всички: невероятен свят, невероятни актьори, красиви актриси и елегантна и жестоко-екшънова музика (саундтрака на лошата) Любими филми и сериали Icon_wink .
Върнете се в началото Go down
https://vampirediariesrpg.forummotion.com
Евън Лебърн
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Евън Лебърн


Брой мнения : 62
Reputation : 1
Регистриран на : 19.07.2010
Години : 30

Любими филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими филми и сериали   Любими филми и сериали EmptyНед Юли 25, 2010 11:33 pm

В момента класацията ми води "Кости" ,макар че както споменах не веднъж аз съм телеманиак и мога да ви направя доста дълъг списък с любими сериали...
Други любими са ми:"Дневниците на вампира" (ест),"Истинска кръв","Малкълм","One tree hill","Кварталът на богатите","Как се запознах с майка ви","Коя е Саманта","Малки сладки лъжкини"(който все още не го излъчват).Както и ,разбира се, "От местопрестъплението Маями/Ню йорк".
От минисериалите много ми хареса "Небе на любовта" или "Koizora", който е азиатски.Казвам азиатски, защото не съм 100% сигурна дали е японски Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.happypurpleghost.deviantart.com
Мелани Стивънсън
Свят 1 - Вещица
Свят 1 - Вещица
Мелани Стивънсън


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Регистриран на : 20.10.2010

Любими филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими филми и сериали   Любими филми и сериали EmptyСря Окт 20, 2010 9:41 pm

Ами в в момента с огромен интерес следя Шепод от отвъднто,Три Хил,Дневниците на вампира и Кости.Иначе имам доста любими филми освен тях като например Анатомията на Грей,Отчайни съприги,Истинска кръв,Кварталът на богатите,Клюкарката,Свърестествено и още много други за които заглавия не мога да се сетя.
Върнете се в началото Go down
dog8

dog8


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Регистриран на : 06.11.2010
Местожителство : Русе

Любими филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими филми и сериали   Любими филми и сериали EmptyПон Ное 08, 2010 3:54 am

Аватар,Оринж Каунти, абе доста ама не се сещтам е може и да се сетя Smile някога но доста са
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими филми и сериали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими филми и сериали   Любими филми и сериали Empty

Върнете се в началото Go down
 
Любими филми и сериали
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Vampire Diaries :: Общи приказки :: Общи приказки :: Филми, кино и сериали-
Идете на: