RPG Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Роул Плей Форум, базиран върху сериала Дневниците на вампира!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли във форумът - игра за "Дневниците на вампира". Той е първият създаден форум за Роул Плей игра, базиран върху хитовият сериал "Дневниците на вампира" и създаден по авторско право, без копиране на идеи, единствено и само авторско, от самия мен (Кристофър Колинс). Да, дойде редът и да ви се представя, за да разберете кой ще ви води играта, все пак: Казвам се Кристофър Колинс (Радо) и съм върколак. Ще следя вашите дуели и РП-та и ще оценявам някои от тях, като получавате и точки, естествено. Тъй като е трудно да се справя сам със всички Роул Плей поста, имам и няколко помощник - администратори: Евън Лебърн (Сис);върколак - Брейди Джоунс (Мапси /Мапи/);върколак - Катрин Сицилиани (Бубето);вампир - Валерия Волчек (Вал);човек. Искрено се надявам да не ни оставяте празни, а винаги да сме пълни, защото наистина се нуждаем от потребители, за да започнем реална игра! Smile

 

 Странният мост - архив

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Мелъди Суон
Свят 1 - Вампир
Свят 1 - Вампир
Мелъди Суон


Брой мнения : 4
Reputation : 0
Регистриран на : 21.07.2010
Години : 29

Странният мост - архив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Странният мост - архив   Странният мост - архив EmptyСря Юли 21, 2010 11:36 pm

Това беше. Стоях пред моста съвсем сама. Според легендата "Много хора са намирали смъртта си в опити да го преминат". Но те бяха просто хора от плът и кръв толкова крехки, а аз бях вампир опасен ловец, който не се спира пред нищо, но не можех... Стоях там и мислите се въртяха из главата ми. Изведнъж усетих нещо странно от другата страна на моста. Не можех да помръдна.. Беше ме обзел страх от това, което беше там.. Реших да си отида и да се върна някой друг ден...
Върнете се в началото Go down
Джак Браун




Брой мнения : 2
Reputation : 0
Регистриран на : 27.07.2010

Странният мост - архив Empty
ПисанеЗаглавие: Странният мост - архив   Странният мост - архив EmptyПет Юли 30, 2010 2:44 am

Джак се приближи до странния мост. Нещо в първичните му животински сетива напираше да не го преминава. И все пак момчето трябваше да провери дали е безопасно да се идва насам. Направи една крачка, после втора и трета. Крачките му бяха къси и бързи от страх и предпазливост. Единствените качества, заради които още можеше да се радва, че е жив. Дори не беше сигурен накъде отиваше. Нямаше никаква представа, че само след минути ще бъде във Фелс Чърч.
Върнете се в началото Go down
 
Странният мост - архив
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Странният мост

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Vampire Diaries :: РП Архив-
Идете на: