RPG Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Роул Плей Форум, базиран върху сериала Дневниците на вампира!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли във форумът - игра за "Дневниците на вампира". Той е първият създаден форум за Роул Плей игра, базиран върху хитовият сериал "Дневниците на вампира" и създаден по авторско право, без копиране на идеи, единствено и само авторско, от самия мен (Кристофър Колинс). Да, дойде редът и да ви се представя, за да разберете кой ще ви води играта, все пак: Казвам се Кристофър Колинс (Радо) и съм върколак. Ще следя вашите дуели и РП-та и ще оценявам някои от тях, като получавате и точки, естествено. Тъй като е трудно да се справя сам със всички Роул Плей поста, имам и няколко помощник - администратори: Евън Лебърн (Сис);върколак - Брейди Джоунс (Мапси /Мапи/);върколак - Катрин Сицилиани (Бубето);вампир - Валерия Волчек (Вал);човек. Искрено се надявам да не ни оставяте празни, а винаги да сме пълни, защото наистина се нуждаем от потребители, за да започнем реална игра! Smile

 

 Двамата влюбени

Go down 
АвторСъобщение
Лена Вивалд
Модератор - Вещица
Модератор - Вещица



Брой мнения : 9
Reputation : 0
Регистриран на : 18.07.2010

Двамата влюбени Empty
ПисанеЗаглавие: Двамата влюбени   Двамата влюбени EmptyВто Юли 20, 2010 6:57 am

'Мъртва си, краличке - това не е твоя парад вече'

Не, не позна! Жива съм, кралица съм и съм на върха - дори в Новия свят, в това зарязано от боговете градче, жива съм! Кипя от енергия, схващаш ли? Обикалям през нощите навсякъде, руша, създавам, отблъскам - не ти ли харесва? Ако не, изнасяй се! Добре дошъл в Клиниката - нека те видим в осмирителна риза! Сега ти си луд, ти си обвзет от демони и знаеш ли - мой си!

***

Усмихнах му се, показвайки снежнобелите си зъби. Приближих се и показалецът ми се заигра по лицето му, палецът докосваше врата му. Той ме гледаше изпитателно в сивите ми очи, но не отблъсна пръстите ми. Добър знак. Бях го хванала. Не се сдържа и докосна няколко кичура червена коса Приближих се още повече и стояхме безмълвни, притиснали гърди, преди червените ми устни да срещат неговите...

***
- Това ли представлявам за теб? - погледна ме с любопитство. - Един върколак?
- Виждала съм и по-добри парчета, да - кимнах хладно, опипвайки бялата си рокля. Най-накрая щях да си поиграя - всяко малко дете си заслужава играчката, нали? Горката ми играчка...
- И си станала...
- Успокой страстите - заклатих глава. Добре, че не бяхме в миналите векове - щях да горя на клада или пък да нося едно 'А' върху гърдите си.
***

И тук започна тази нощ...
Върнете се в началото Go down
 
Двамата влюбени
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Двамата влюбени

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Vampire Diaries :: РП Архив-
Идете на: