RPG Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Роул Плей Форум, базиран върху сериала Дневниците на вампира!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли във форумът - игра за "Дневниците на вампира". Той е първият създаден форум за Роул Плей игра, базиран върху хитовият сериал "Дневниците на вампира" и създаден по авторско право, без копиране на идеи, единствено и само авторско, от самия мен (Кристофър Колинс). Да, дойде редът и да ви се представя, за да разберете кой ще ви води играта, все пак: Казвам се Кристофър Колинс (Радо) и съм върколак. Ще следя вашите дуели и РП-та и ще оценявам някои от тях, като получавате и точки, естествено. Тъй като е трудно да се справя сам със всички Роул Плей поста, имам и няколко помощник - администратори: Евън Лебърн (Сис);върколак - Брейди Джоунс (Мапси /Мапи/);върколак - Катрин Сицилиани (Бубето);вампир - Валерия Волчек (Вал);човек. Искрено се надявам да не ни оставяте празни, а винаги да сме пълни, защото наистина се нуждаем от потребители, за да започнем реална игра! Smile

 

 Правила при дуелирането

Go down 
АвторСъобщение
Кристофър Колинс
Главен Администратор - върколак
Главен Администратор - върколак
Кристофър Колинс


Брой мнения : 26
Reputation : 1
Регистриран на : 16.07.2010
Години : 29

Правила при дуелирането Empty
ПисанеЗаглавие: Правила при дуелирането   Правила при дуелирането EmptyПон Окт 25, 2010 10:18 pm

Важни правила, които НЕ ТРЯБВА да пренебрегвате, ако искате наистина да получите точките, от които се нуждаете, за да преминете.

1. За да започнете да се дуелирате, пускате мнение във темата "Предизвиквам...", за да можете да предизвикате някого на дуел. Препоръчваме ви най - вече вашите врагове, отколкото приятели. Смеещ се
ВАЖНО: Трябва всеки път да проверявате темата "Предизвиквам...", защото има вероятност Вие да сте предизвикан от някого, на когото му се е играело. Пишете нов пост в темата и му казвате, че приемате, или че отхвърляте.

2. След като вече е ясно кои ще са играчите, то вие трябва да започнете дуела. За тази цел - ЕДИН ОТ ДВАМА ВИ трябва да направи тема във раздела "Дуелите" и първият му пост да гласи, че се среща с врага си, КЪДЕТО ТОЙ ПОЖЕЛАЕ! НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КЪДЕ - може да е на улицата, в къща, на поляна, в езеро, под дълбините на морето, в кръчма и така нататък.

3. Единственото нещо, което искаме в постовете ви е, те да бъдат написани под формата на Роул Плей пост, който не е ПО-МАЛЪК от 10 реда. (10 нагоре)

4. Всеки един от двамата дуелисти ще има право да пише по 4 поста в темата!!! Последния (9 пост) ще бъде на победителя, успял да си спечели 1, 2 или 3 точки.

5. След като и двамата дуелисти са написали по 4 поста, то ЕДИН ОТ ТЯХ трябва да прати линк към темата в разделът "Дуелите" на един от отговорниците: Валерия Волчек или Евън Лебърн.

6. ЕДИНСТВЕНО и САМО отговорникът, на когото сте пратили съответният дуел, ТОЙ го оценява и ТОЙ решава колко точки да ви даде, ако случайно е добро РП-то. (1, 2 или 3)

7. Всеки един от дуелистите получава точка по следната схема, издадена от мен!
- 1 точка Статистика получава дуелистът, загубил дуела.
- 2 или 3 точки получава дуелистът, който е победил. (2 или 3 точки решава отговорникът, на когото е пратена задачата, като гледа дали РП-то му е добро)

8. Тъй като и в генералните правила пише правило за грубостта и нецензурата - същото се отнася и във вашите постове.

9. 100% съм сигурен, че ще почнете да мислите какви сили ще имате като се дуелирате. А да не говорим, че ще почнете и да питате насам - натам. Силите си можете да видите в тази тема.

10. Може да се води само по 1 дуел. След неготово приключване имате право да започнете нов. Нямате право по няколко на веднъж.
11. /ново!/ Дуелистът няма право да пише мисли на другия дуелист, освен самите НЕГОВИ! Той няма право да пише на другия, тъй като нито аз знам какви мисли имаш сега, нито ти моите...


Върнете се в началото Go down
https://vampirediariesrpg.forummotion.com
 
Правила при дуелирането
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Правила за участие
» Първа стъпка: Сборник с правила!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Vampire Diaries :: Начало :: Дуели-
Идете на: