RPG Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Роул Плей Форум, базиран върху сериала Дневниците на вампира!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли във форумът - игра за "Дневниците на вампира". Той е първият създаден форум за Роул Плей игра, базиран върху хитовият сериал "Дневниците на вампира" и създаден по авторско право, без копиране на идеи, единствено и само авторско, от самия мен (Кристофър Колинс). Да, дойде редът и да ви се представя, за да разберете кой ще ви води играта, все пак: Казвам се Кристофър Колинс (Радо) и съм върколак. Ще следя вашите дуели и РП-та и ще оценявам някои от тях, като получавате и точки, естествено. Тъй като е трудно да се справя сам със всички Роул Плей поста, имам и няколко помощник - администратори: Евън Лебърн (Сис);върколак - Брейди Джоунс (Мапси /Мапи/);върколак - Катрин Сицилиани (Бубето);вампир - Валерия Волчек (Вал);човек. Искрено се надявам да не ни оставяте празни, а винаги да сме пълни, защото наистина се нуждаем от потребители, за да започнем реална игра! Smile

 

 Вашите първични и придобити сили

Go down 
АвторСъобщение
Кристофър Колинс
Главен Администратор - върколак
Главен Администратор - върколак
Кристофър Колинс


Брой мнения : 26
Reputation : 1
Регистриран на : 16.07.2010
Години : 29

Вашите първични и придобити сили Empty
ПисанеЗаглавие: Вашите първични и придобити сили   Вашите първични и придобити сили EmptyПон Окт 25, 2010 10:44 pm

След всеки един ваш дуел, вие трупате 1, 2 или 3 точки Статистика. След като се натрупат повече от 3, то вие ще можете да получавате различни ПРИДОБИТИ сили. Всеки един ще има възможността да получава такава сила в интервал на някои точки. Примерно човек ще получи неограничен брой отвари за издръжливост на 10-тата си точкова Статистика. И той трябва да се бори, за да спечели 10 точки Статистика, за да придобие отварите за издръжливост.

Тъй като ще почнете да спорите и да ми крещите неща от сорта на "А как ще се дуелираме чрез първите дуели", успокойте се. И за това съм помислил - всеки един ще има възможност да има отначало сила, която ще е нещо като ПЪРВИЧНА! И ето ги силите, които получавате при НАЧАЛОТО СИ НА ИГРАТА:

Вампири:
- Силата им е Бързина . Чрез нея ще могат да се пазят от противниците си, като използват тяхната бързина. Това не означава, че само ще бягате чрез бързина. Може и да използвате бързи рефлекси при вашия юмрук и да забиете на противника два пъти по - силно. Smile

Вещици/Вещери:
- Силата им е Телекинеза . Чрез нея, вещиците/вещерите ще могат да отблъккат противника си на 5-6 м. от тях. Но силата НЕ действа на силата на вампирите, а именно бързината, защото нямат достатъчно сила, за да изтрелят телекинезата и да повали вампира. Но 3-4 % има вероятност да успее вещица да удари чрез силата си върколак. Ако не успее - ще трябва да се справя и да борави чрез други неудошевени предмети.

Върколаци:
- Силата им е Свръхсила . Те ще могат чрез силата си да изкореняват дърво, дори и да не е във върколашка форма.

Човеци:
- Силата им е Гъвкавост . Чрез тази сила, те ще могат да реагират бързо на своите противници и да ги обстрелват с гъвкавостта си. Могат, чрез своето рожденно КАРАТЕ, да съчетаят гъвкавостта със каратето и да станат по - силни.


А какви сили може да придобие вашия герой... ще разберете още сега, по - надолу текста:

П.п. Ще продължа малко по - късно!!!

Върнете се в началото Go down
https://vampirediariesrpg.forummotion.com
 
Вашите първични и придобити сили
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Vampire Diaries :: Начало :: Дуели-
Идете на: