RPG Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Роул Плей Форум, базиран върху сериала Дневниците на вампира!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли във форумът - игра за "Дневниците на вампира". Той е първият създаден форум за Роул Плей игра, базиран върху хитовият сериал "Дневниците на вампира" и създаден по авторско право, без копиране на идеи, единствено и само авторско, от самия мен (Кристофър Колинс). Да, дойде редът и да ви се представя, за да разберете кой ще ви води играта, все пак: Казвам се Кристофър Колинс (Радо) и съм върколак. Ще следя вашите дуели и РП-та и ще оценявам някои от тях, като получавате и точки, естествено. Тъй като е трудно да се справя сам със всички Роул Плей поста, имам и няколко помощник - администратори: Евън Лебърн (Сис);върколак - Брейди Джоунс (Мапси /Мапи/);върколак - Катрин Сицилиани (Бубето);вампир - Валерия Волчек (Вал);човек. Искрено се надявам да не ни оставяте празни, а винаги да сме пълни, защото наистина се нуждаем от потребители, за да започнем реална игра! Smile

 

 Кратък лексикон:

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Евън Лебърн
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Евън Лебърн


Брой мнения : 62
Reputation : 1
Регистриран на : 19.07.2010
Години : 30

Кратък лексикон: Empty
ПисанеЗаглавие: Кратък лексикон:   Кратък лексикон: EmptyВто Окт 26, 2010 3:15 am

Основна информация

Име:
Прякор:
Години:
Дата на раждане:
Зодия

Външен вид

Цвят на косата:
Цвят на очите:
Височина:
Отличителни белези (хахах!):

Любими

Животно:
Цвят:
Сезон:
Ястие:
Напитка:
Число:
Филм:
Сериал:
Актьор/актриса:
Песен:
Изпълнител:
Група:
Върнете се в началото Go down
http://www.happypurpleghost.deviantart.com
Альона Александров
Свят 1 - Върколак
Свят 1 - Върколак
Альона Александров


Брой мнения : 17
Reputation : 0
Регистриран на : 18.10.2010

Кратък лексикон: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кратък лексикон:   Кратък лексикон: EmptyСря Окт 27, 2010 12:42 am

Основна информация

Име: Нещо, което в някои случаи харесвам, в други не. Габриела. Името ми е красиво, но от устата на някой съученик, който почти не познавам или от устата на учител (Наскоро някой се беше провикнал: Габриелооо, направо ми идваше да се обърна и да му разкажа играта. Това красиво ли е?!). Обаче доста хора ми завиждат за името, за което не ги разбирам, честно. Но има едно момиче в класа, Раличка, която като ми каже Габриело и направо все едно мед й капе от устата. Не мога да й се карам.
Прякор: Леле, всеки ми вика както си му падне. Един Гъб, Габи, Гъбуни, Габс, почти при всеки съм с различни прозвища. Само тати ми казва едно нормално Габи, останалите все разни производни ми измислят (не се оплаквам, повечето са хубави).
Години: Ох, ако може тук да си замълча (да си замълчат и тези, които знаят). Понеже мразя, като си кажа годините и всички започват да.. абе ужасни са. Сякаш съм бебе.
Дата на раждане: Шестнадесети октомври. Един от дните в които мама и тати трябва да се понасят и на който ден винаги плача от щастие и ям бонбони.
Зодия: Аз съм най-хубавата зодия – везни. Всъщност тя носи и малко гадни работи. Например на някой тест на повечето въпроси винаги се чудя между два отговора и се мотая цял час на две подточки.

Външен вид

Цвят на косата: За това споря, както и за цвета на очите ми. Косата ми е някаква в гарванов цвят. Или може и аз да се залъгвам, но е тъмничка. Някои казват тъмно-кестенява, втори средна му работа, а трети просто черна коса. Приемайте го както ви сърце иска.
Цвят на очите: Тук същата работа. Попринцип се водят кафяви, но има и зеленичко, което означава, че са пъстри.
Височина: Нисичка съм, но преди две години бях метър и четиридесет, сега съм метър и шестдесет и две.
Отличителни белези (хахах!): Освен, че нямам пъпки (в по-голяма степен), и съм мургава, другото е, че понякога сякаш съм гримирана. Един прост пример, един ден отивам на училище и понеже не се гримирам в повечето случаи съученичките ми започват да подпитват каква е тая спирала, която нося. Случвало се е да сбъркат с червило и молив.

Любими

Животно: Попринцип това дали обичам животни е според настроението. Обожавам котки обаче. Толкова са сладки, но малките, понеже големите много дерат и имам гадни спомени. Но мъничките да ги изяде човек.. толкова са сладурски, имам на село няколко, но от доста време не съм ги виждала.
Цвят: Преди.. месеци бях луда на тема синьо; синя ми е стаята, синьо бюро, сини мебели.. всичко почти. Но изведнъж тотално ми втръсна от синьо и запратих сините си дрешки на боклука, оставяйки място на лилавото, тъмно-синьото, розовото и останалите нюанси там които са.
Сезон: Умерените – харесвам пролетта и есента. Тогава всички сме най-хремави, но уотевър – наблюдаваме едни много красиви промени в природата и въобще в нас, сякаш онзи звяр у нас заспива/пробужда се. Просто е невероятна красота. Цветни килими или през пролетта както наблюдаваме онези пъпки на дърветата, които ни правят щастливи, че леките дрехи и купоните до късни утрини отново идват.
Ястие: Нямам такова. Просто не мога да коментирам. Навсякъде казвам различно, понеже ми идва на ум, но като се позамисля нямам време и нерви да изброявам всичко.
Напитка: Напитка! Студена кола. Даже сега ми се пие една, след малко ще изтичам да си купя. Това е само през лятото обаче. През зимата обожавам да се сгрея с един горещ шоколад, действа ми магически.
Число: Всичките ми числа, но може би числото пет, защото това е номера ми в клас.
Филм: О, никой не харесвам. Всичките са еднотипи.
Сериал: Лелее.. Дневниците! Ура за тях. Великиневероятнопрекрасни, запленяват ме!
Актьор/актриса: Множко са. Има много таланти, които са ме впечатлявали със своята изобретателност, актьорска игра и усмивка дори.
Песен: В телефона си имам милиони любими песни, но точно в момента не ми се изписват всичките. Сега слушам “Mamasita”, която също ми е една от любимите (докато не ми омръзне).
Изпълнител: Джъстин Тимбърлейк и Еминем.. равни нямат.
Група: Мисля, че е Тату, но обичам само руските им песни.

Май трябваше да бъде кратко.. но излезе страница и половина уърд. Ами на който му се чете, нека чете. А на който му е безразлично.. нека тъне в тъмнина за мен, харесвам да бъда тайнственото лейди.
Върнете се в началото Go down
Евън Лебърн
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Евън Лебърн


Брой мнения : 62
Reputation : 1
Регистриран на : 19.07.2010
Години : 30

Кратък лексикон: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кратък лексикон:   Кратък лексикон: EmptyСря Окт 27, 2010 2:10 am

Основна информация

Име: Силвия
Прякор: Сис, Сисчу - ако ме наречете по какъвто и да е друг начин, то все едно не говорите на мен Very Happy
Години:16
Дата на раждане: 8 март - обожавам си датата, чувствам се.. късметлийка!
Зодия Рибки!

Външен вид

Цвят на косата: През зимата е изключително тъмно кестенява, почти черна, докато лятото изсветлява и си става.. стандартно кестенява. С други думи - брюнетка съм.
Цвят на очите: Очите ми са много тъмно кафяви, като около зеницата имам разположени в кръг шест черни точици.
Височина: Метър шесдесет и три. Не се чувствам дребна, в интерес на истината...
Отличителни белези (хахах!): Ъм. Белег на челото?


Любими


Животно: Сега ще ви се иска да припаднете, след като го прочетете, но... змия. Обожавам ги! Толкова са глатки, грациозни и същевременно смъртоносни. Невероятни са <3
Цвят: И това ще ви се стори странно, но и цветовете ми не са от станадртните - обожавам сребристо и цикламено.
Сезон: Зима. Винаги е толкова красиво, ново, мистериозно.
Ястие: Всичко що съдържа шоколад...
Напитка: Мляко с нес кафе.
Число: Девет. Просто ми носи късмет.
Филм: Сега може да ви се завие свят докато четете, понеже аз съм телеманиак и имам толкова много любими филми, но ето някои: Crazy beautiful, A walk to remember, Saw, Step up, Dance with me и тем подобни.
Сериал: За сериалите пък да не говорим. Към сериали съм пристрастена. И освен Дневниците на вампира, други любими са ми: Анатомията на грей, Малкълм, Кости, Истинска кръв, Как се запознах с майка ви, Трий хил
Актьор/актриса:Влюбена съм в София Буш. Тя е абсолютно страхотна - толкова позитивна, красива, умна. Въобще... невероятна е! Актьор... Не е като да съм обсебена от някого, но определено харесвам Иън Сомърхолдър, Дейвид Бореаназ и Джемс Марстърс.
Песен: Те, те винаги са различни. Имало е случаи, в които всяка седмица имам различна любима песен или пък с месеци съм слушала само едничка!
Изпълнител: Еминем <3
Група: Cradle of filth, Skillet, Green Day (особено старите песни <3), Linkin Park и д.р.


Върнете се в началото Go down
http://www.happypurpleghost.deviantart.com
Sponsored content





Кратък лексикон: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кратък лексикон:   Кратък лексикон: Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кратък лексикон:
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Vampire Diaries :: Общи приказки :: Общи приказки :: Ние, потребителите!-
Идете на: