RPG Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Роул Плей Форум, базиран върху сериала Дневниците на вампира!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли във форумът - игра за "Дневниците на вампира". Той е първият създаден форум за Роул Плей игра, базиран върху хитовият сериал "Дневниците на вампира" и създаден по авторско право, без копиране на идеи, единствено и само авторско, от самия мен (Кристофър Колинс). Да, дойде редът и да ви се представя, за да разберете кой ще ви води играта, все пак: Казвам се Кристофър Колинс (Радо) и съм върколак. Ще следя вашите дуели и РП-та и ще оценявам някои от тях, като получавате и точки, естествено. Тъй като е трудно да се справя сам със всички Роул Плей поста, имам и няколко помощник - администратори: Евън Лебърн (Сис);върколак - Брейди Джоунс (Мапси /Мапи/);върколак - Катрин Сицилиани (Бубето);вампир - Валерия Волчек (Вал);човек. Искрено се надявам да не ни оставяте празни, а винаги да сме пълни, защото наистина се нуждаем от потребители, за да започнем реална игра! Smile

 

 Правила за участие

Go down 
АвторСъобщение
Кристофър Колинс
Главен Администратор - върколак
Главен Администратор - върколак
Кристофър Колинс


Брой мнения : 26
Reputation : 1
Регистриран на : 16.07.2010
Години : 29

Правила за участие Empty
ПисанеЗаглавие: Правила за участие   Правила за участие EmptyСря Окт 27, 2010 1:45 am

Има няколко правила, които бих желал да се спазват, включително тези от общите.

1. Роул Плей постовете ви трябва да са написани на кирилица.

2. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО пишете ПЪРВО в поста си "Войската на Гордън - пост №--" (На пост №-- пишете номерът на ВАШЕТО МНЕНИЕ във самото РП! Примерно... ако ще пишете вече второ мнение във това РП, пишете "Войската на Гордън - пост №2" , а не 1,2,3,4 и т.н. в една тема. И още веднъж да кажа, че може да не сте ме разбрали - ако НЕ СТЕ писали ДОСЕГА РП мнение в това Масово РП, то номерът на постът ви ще бъде "пост №1". Ако НЕ съществува това изречение най - отгоре на поста ви - то той ще бъде изтрит, а съдържанието му ще бъде пратено по ЛС на съответния нарушител.

3. Спазвайте редът, по който всеки пише... четете внимателно постовете на другите играчи, а не да пишете каквото си искате. Примерно преди вас играчът е писал, че вие сте се спънали и сте се претъркулили по поляната и сте се ударили в камък, а вие на следващия пост да пишете как вървите съвсем спокойно през гората. НЕ! Вие трябва да спазвате тия работи. Ако има такъв... БЕЗСМИСЛЕН пост, ще бъде премахван, а съдържанието - отново изпращано по ЛС.

4. НЯМАТЕ ПРАВО да пишете МИСЛИ на ДРУГ герой, освен на ВАШИЯ! Това е СТРОГО ЗАБРАНЕНО! Вие не можете да прочетете моите мисли, това, което си мисля в момента, така и вашия герой също няма напредстава! Такива постове ще бъдат изтривани, а съдържанието - пратено по ЛС на нарушителя.

5. ЖЕЛАТЕЛНО Е постовете ви да не бъдат по - малки от 10 реда. Включете повече описания, действия и реакции.

6. ЖЕЛАТЕЛНО Е в постовете ви да няма никакъв друг фон от този, който е предвиден за основен. Единствено може да използвате Bold (дебел) и Italic (наклонен), и по светли цветове в постовете си. ЗАБРАНЯВА СЕ тъмни цветове и много ярки - не искам да си развалям очите, когато го чета. Laughing

Правилата за сега са тези! Ако има някакви нови - ще се обаждам!
Върнете се в началото Go down
https://vampirediariesrpg.forummotion.com
 
Правила за участие
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Правила при дуелирането
» Първа стъпка: Сборник с правила!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Vampire Diaries :: Масови РП-та :: Войската на Гордън-
Идете на: