RPG Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Роул Плей Форум, базиран върху сериала Дневниците на вампира!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли във форумът - игра за "Дневниците на вампира". Той е първият създаден форум за Роул Плей игра, базиран върху хитовият сериал "Дневниците на вампира" и създаден по авторско право, без копиране на идеи, единствено и само авторско, от самия мен (Кристофър Колинс). Да, дойде редът и да ви се представя, за да разберете кой ще ви води играта, все пак: Казвам се Кристофър Колинс (Радо) и съм върколак. Ще следя вашите дуели и РП-та и ще оценявам някои от тях, като получавате и точки, естествено. Тъй като е трудно да се справя сам със всички Роул Плей поста, имам и няколко помощник - администратори: Евън Лебърн (Сис);върколак - Брейди Джоунс (Мапси /Мапи/);върколак - Катрин Сицилиани (Бубето);вампир - Валерия Волчек (Вал);човек. Искрено се надявам да не ни оставяте празни, а винаги да сме пълни, защото наистина се нуждаем от потребители, за да започнем реална игра! Smile

 

 Какви други теми бихте искали във форума?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Евън Лебърн
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Евън Лебърн


Брой мнения : 62
Reputation : 1
Регистриран на : 19.07.2010
Години : 30

Какви други теми бихте искали във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Какви други теми бихте искали във форума?   Какви други теми бихте искали във форума? EmptyПон Ное 01, 2010 4:02 am

Така, осени ме една невероятна идея... Да ви попитам какво друго бихте искали да видите във форума, което да ви накара да се почувствате по - добре и да пишете повече. Ако имате някакви идеи, моля дайте ги тук, за да направим форума едно по - добро място!
Върнете се в началото Go down
http://www.happypurpleghost.deviantart.com
dog8

dog8


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Регистриран на : 06.11.2010
Местожителство : Русе

Какви други теми бихте искали във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви други теми бихте искали във форума?   Какви други теми бихте искали във форума? EmptyНед Ное 07, 2010 8:35 pm

Ми мисля че,трябва да има Чат но форума е голям и мисля че, има такава тема...
Върнете се в началото Go down
Евън Лебърн
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Евън Лебърн


Брой мнения : 62
Reputation : 1
Регистриран на : 19.07.2010
Години : 30

Какви други теми бихте искали във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви други теми бихте искали във форума?   Какви други теми бихте искали във форума? EmptyНед Ное 07, 2010 11:08 pm

Всъщност, има чат и той е към форума.Намира се в най- горната част на форума.
Върнете се в началото Go down
http://www.happypurpleghost.deviantart.com
dog8

dog8


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Регистриран на : 06.11.2010
Местожителство : Русе

Какви други теми бихте искали във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви други теми бихте искали във форума?   Какви други теми бихте искали във форума? EmptyНед Ное 07, 2010 11:34 pm

Извиняваи но аз се ориентирам по добре като ми дадат линк Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Евън Лебърн
Помощник - администратор - върколак
Помощник - администратор - върколак
Евън Лебърн


Брой мнения : 62
Reputation : 1
Регистриран на : 19.07.2010
Години : 30

Какви други теми бихте искали във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви други теми бихте искали във форума?   Какви други теми бихте искали във форума? EmptyЧет Ное 11, 2010 2:07 am

https://vampirediariesrpg.forummotion.com/forum.htm

Тоест, началната страница. Най - горе, пише Chatbox в ляво, а в дясно има "Вход"
Върнете се в началото Go down
http://www.happypurpleghost.deviantart.com
Sponsored content





Какви други теми бихте искали във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви други теми бихте искали във форума?   Какви други теми бихте искали във форума? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какви други теми бихте искали във форума?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Vampire Diaries :: Общи приказки :: Общи приказки-
Идете на: